• Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest usługą skierowaną do Pań ceniących sobie wygodę i pragmatyzm. Stylizacja rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Wykonany raz w miesiącu zabieg oszczędza czas, który codziennie przeznaczamy na nietrwałe tuszowanie i demakijaż oka.

    Zabieg jest bezbolesny! Efekt utrzymuje się przez mniej więcej 3 tygodnie, choć należy pamiętać, że w dużej mierze zależy od czynników indywidualnych, do których zaliczyć możemy gospodarkę hormonalną organizmu.
  • Przedłużanie rzęs jest bezpieczne! Zapewniamy, że każda poprawnie wykonana aplikacja, nie obciąża rzęs i nie powoduje ich przyśpieszonego wypadania​. Dobór metody stylizacji w głównej mierze zależy od efektu, jakiego Panie oczekują. My będziemy jednak zachęcać do upiększania tego, co w nas naturalne. Niech przedłużanie rzęs będzie przedłużeniem naszej pięknej natury! 

    W naszym gabinecie dobieramy indywidualnie każdą stylizacje rzęs. Ważne jest, aby przyklejone rzęsy nie obciążały tych naturalnych, nie były zbyt długie i zbyt ciężkie w stosunku do tych, które posiada klientka. Wbrew pozorom stylizacja rzęs jest poważnym zabiegiem. Pracujemy w okolicy oka. Zabieg musi odbywać w odpowiednich warunkach z zachowaniem wszelkich zasad higieny! Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad z klientką oparty na ankiecie, na którym wykluczamy ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych produktach najlepszych marek

  • Jak wygląda zabieg?

    W przypadku każdej z metod klientka leży na fotelu podczas całego zabiegu. Następnie oczyszczamy i odtłuszczamy rzęsy specjalnym preparatem. Zabezpieczamy dolną powiekę i rzęsy płatkiem żelowym, aby włoski górnej powieki nie skleiły się z dolnymi i przechodzimy do aplikacji nowych włosków.    Rzęsy dobierane są indywidualnie do naturalnych rzęs klientki. Nie powinny być ani za grube, ani zbyt ciężkie. Ważne jest, aby długości doklejanych włosków były różne – w wewnętrznym kąciku krótsze, dalej średnie i najdłuższe. Dzięki temu uzyskany efekt będzie jeszcze bardziej naturalny. Długość zabiegu wynika z konieczności wykonywania go z wielką starannością, dokładnością i precyzją.