• 1:1

  Wykorzystujemy rzęsy o grubości 0.10 lub 0.12 najlepszej jakości. Zabieg polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej jednej rzęsy sztucznej. Efekt zabiegu metodą 1:1 przypomina delikatne wytuszowane i podkręcone rzęsy

  Czas aplikacji ok. 90-120 min
 • 2:1 (2D)

  Polega na przyklejaniu do pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, dwóch rzęs sztucznych( jedwabno-syntetycznych). Rzęsy  używane przy tej metodzie są bardzo elastyczne, miękkie i delikatne, charakteryzują się również komfortem noszenia oraz głęboką czernią Rzęsy są ultra cienkie i dzięki specjalnej recepturze wyglądają bardzo naturalnie. Wyróżniają się pięknym, wysokim połyskiem oraz są odporne na wszelkie odgniecenia.

  Czas aplikacji: 120-140 min
 • 3:1 (3D)

  Polega na doklejaniu do jednej rzęsy naturalnej trzech rzęs sztucznych. Metoda ta jest szczególnie polecana Paniom które mają bardzo rzadkie rzęsy naturalne Poprzez odpowiednie dobranie długości, grubości i skrętu  rzęs doklejanych w stosunku do rzęs naturalnych można osiągnąć różne efekty końcowe takie jak efekt maskary, wydłużenie oraz pogrubienie rzęs, efekt "otwartego oka", "lisie oko", efekt "lalki", wizualne podniesienie opadającej powieki.
Dzięki dużemu wyborowi  grubości rzęs  od naturalnych po ultra cienkie możemy  zagęścić rzęsy  doklejając je nawet  do tych najsłabszych naturalnych bez ich obciążenia.

  Czas aplikacji ok. 120-140 min
 • 4:1 (4D)

  Metoda ta polega na doklejeniu czterech bardzo lekkich, jedwabnych rzęs do naszej jednej naturalnej rzęsy czego rezultatem jest piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Rzęsy z uwagi na niesamowitą lekkość dają nam komfort noszenia ale też delikatną objętość bez obciążania naszych naturalnych rzęs. Oko jest otwarte i ładnie zagęszczone.

  Czas aplikacji ok. 120-180 min
 • Mega Volume/ HOLLYWOOD LASHES/ RUSSIAN VOLUME STYLE

  Obecnie najbardziej spektakularne przedłużenie i zagęszczenie rzęs naturalnych. Do zabiegu stosujemy najcieńsze rzęsy dostępne na rynku w dużej ilości(5-9D). Efekt jaki osiągamy to maksymalne zagęszczenie bez nadmiernego obciążenia rzęs naturalnych ze względu na niską wagę rzęs. Zabieg zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej z Pań. Można tu uzyskać efekt nawet 10 krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1, zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych.

  Czas aplikacji ok. 120-180 min

UWAGA!

Nie pracujemy na gotowych „drogeryjnych” kępach z których tworzymy wachlarz na oczach naszych klientek. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i wielu ukończonych kursach i szkoleniach własnoręcznie dzięki mnogości posiadanych technik tworzymy kępki tzw. wachlarzyki w zależności od metody jaką pracujemy. Dlatego każda z wykonanych przez nas stylizacji jest wyjątkowa i spersonalizowana indywidualnie dla każdej z Pań.