• Makijażem permanentnym możemy usta powiększyć, skorygować asymetrię i dysproporcję między górną a dolną wargą i wreszcie nasycić usta pięknym kolorem. Korzystając z oferty makijażu permanentnego w Mika Beauty Studio możesz podkreślić kontur swoich ust wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie. Kolor pigmentu dobierzemy do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody. Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach!
 • Metoda: Usta z cieniowaniem koloru

  W tej metodzie uwydatniania ust, narysuję kontur i delikatnie wycieniuję obszary pod nim, sprawiając wrażenie roztartej pomadki. Kontur ust z cieniowaniem  wykonujemy poprzez obrysowanie samego konturu ust, nadając mu intensywniejszy kolor. Od wyznaczonego konturu,  lekko cieniując, schodzimy z pigmentem w głąb (ok.2/3 wysokości), w stronę ust. Efekt, po wytrawieniu się barwnika, wygląda bardziej naturalnie niż sam kontur ust. Możemy zastosować bardzo delikatny kolor dla osób pragnących delikatnego efektu, jak i mocniejszy odcień dla bardziej odważnych klientów. Ta metoda pozwala, np. zniwelować asymetrię jak i delikatnie powiększyć usta.
 • Zabieg jest szczególnie efektowny dla Pań, które mają:

  - wąskie wargi
  - nierównomierne zabarwienie czerwieni wargowej
  - dysproporcje w szerokości lub kształcie warg
  - zanikające kontury ust
  - uczulenie na kosmetyki kolorowe
  - nie mają czasu na codzienny makijaż tradycyjny
  Kontur ust z cieniowaniem jest jednym z elementów coraz popularniejszego makijażu trwałego.

Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych produktach w branży makijażu permanentnego.

PRZED ZABIEGIEM

Należy przez 3 dni przed zabiegiem przyjmować abletki HEVIRAN. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Opryszczka w fazie aktywnej jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinnaś wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym ok. 2 miesiace.
Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Jeżeli kształt ust miałby być zmieniony, na przykład powiększony lub też wykonywany miałby być efekt liplight, należy szczególnie zadbać o skórę wokół ust delikatnych peelingów. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona. Tak przygotowana lepiej wchłonie pigment i pozwoli nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będą bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze

PO ZABIEGU

Warto wiedzieć, iż bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.
Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą wazeliny. Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji).
Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.