• Dzięki zabiegowi makijażu permanentnegow Mika Beauty Studio twoje rzęsy będą się wydawały grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej powiece.

    Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem, dla osób nielubiących lub nieumiejących się malować. Można wybrać miękką kreskę w linii rzęs, która sprawi że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste lub jeśli wolisz mocniejszy makijaż, można wykonać grubszą kreskę, dekoracyjną. Taki makijaż w zdecydowany sposób poprawi wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twój wzrok będzie hipnotyzujący.

Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych produktach w branży makijażu permanentnego.

PRZED ZABIEGIEM

Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. WAarto pamiętać , iż po zabiegu przez kilka dni nie można malować rzęs tuszem. Należy zdjąć przedłużone rzęsy (jeśli takie są) i odstawić nawet już 2 miesiące przed zabiegiem odżywki do rzęs typu RevitaLash itp.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej korekcie (2-6 tygodni od pierwszego spotkania) efekt zabiegu jest korygowany i wzmacniany. Można wtedy też delikatnie zmienić wcześniej już nadany kształt.

Przez ok. 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium (nawet 3-4 tygodnie), zabiegów SPA oraz basenu. Kresek przez ok. tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować/nawilżać.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.